Op de Zangersheide Online Foal Auction passeerden op 2 dagen tijd maar liefst 54 veulens onder de virtuele hamer. In de eerste veilingavond ging de topprijs naar Callboy Picobello Z die voor € 33.500 verkocht werd, gevolgd door Dora van het Hobos Z die een nieuwe stal vindt voor € 26.000.

In deel 2 werd de prachtige Catharina Max Droeshout Z, een dochter van Cornet Obolensky uit de moederlijn van Toulon, verkocht voor € 16.000 aan de Franse Katy Levy uit de mooie gemeente Cucq in de Pas-de-Calais. Harrie Theeuwes van het Belgische Stud 111 is ook een vaste klant op de Zangersheide Online en koopt het Halifax-merrieveulen uit de rechtstreekse moederlijn van Electra van ’t Roosakker voor € 12.500 alsook Comm-Edy du Coeur d’Or Z. Harrie Theeuwes : “Ik kocht in 2014 al een Comme Il Faut hengstveulen op één van de eerste Online Auctions van Zangersheide, de inmiddels goedgekeurde Cherkasy D Z. Ik hoop dat ik met dit veulen evenveel geluk heb en ben er in ieder geval heel blij mee!”

Zangersheide.Auction heeft trouwe klanten over de hele wereld en de veulens vertrekken dan ook naar ondermeer Nieuw-Zeeland, Zweden, Hongarije en Canada!

Geinteresseerden die in de laatste twee dagen geen veulen konden kopen kunnen dat uiteraard nog steeds doen op onze Zangersheide Breeders Auction waar continu meer dan 100 veulens aangeboden worden. Meer info breeders.zangersheide.auction

This website uses cookies to improve the functioning and ease of use of this website.
Lire plus